Profil na Facebook-u

Awatar użytkownika
Maciek
Site Admin
Imię dziecka: Małgosia

Profil na Facebook-u

Postautor: Maciek » 15 wrz 2015, 09:06

Wychowawca ma swój profil na Facebook. Jest to profil osoby publicznej, czyli każdy użytkownik FB może widzieć co Wychowaca pisze.

Profil jest tutaj:
https://www.facebook.com/Stefan-Bartnic ... /timeline/

Coś co mnie najbardziej zaniepokoiło to publiczny post z 14 stycznia 2014 z mocno niecenzuralnym słowem użytym publicznie :(

To było 1,5 roku temu więc ....

Co myślicie na ten temat ?

Awatar użytkownika
Maciek
Site Admin

Re: Profil na Facebook-u

Postautor: Maciek » 15 wrz 2015, 18:45

Właśnie moja córka mnie oświeciła, że ten profil nie koniecznie może być założony przez p. wychowacę. Profil publiczny mogli mu założyć uczniowie "dla żartu"... :(

Fredka
Imię dziecka: Ada

Postautor: Fredka » 22 wrz 2015, 20:24

Ja też byłam zniesmaczona profilem Pana Stefana, ale w mojej ocenie to on jest jego autorem. Cóż, może Pan ma inne zalety, które dopiero odkryjemy.... :-)

Awatar użytkownika
Maciek
Site Admin

Postautor: Maciek » 22 wrz 2015, 20:37

Ja im więcej myślę o tym tym bardziej skłaniam się do tezy, że to nie jest jego profil.
Na moje maile odpowiada z kilkudniowym opóźnieniem i to nie na wszystkie.
Z całym szacunkiem nie wiem czy chciałbym i potrafiłby założyć porfil i nim zarządzać.... :(

Fredka
Imię dziecka: Ada

Postautor: Fredka » 23 wrz 2015, 19:19

hehehe..., no od tej strony to ja do tego nie podchodziłam. U mnie w pracy profil Pana prof zrobił furorę :-)

Mnie dręczy pytanie kto i po co poświęca swój czas na dodawanie zdjęć, komentarzy, wierszy, itp na profilu Pana profesora..

A tak na marginesie, co Wasze dzieci mówią na temat lekcji fizyki z tym Panem. Moja twierdzi, że Pan słabo tłumaczy i że lekcje fizyki w Żeromskim to porażka. Ciekawa jestem czy ona "koloryzuje" z uwagi na brak sympatii do Pana prof, czy tak jest faktycznie.

Pan prof potrafi być zaskakujący, dziś podobno wyprosił jakieś uczennice, które weszły podczas godz wychowawczej naszej klasy, by coś ogłosić, gdyż i tu cytat: "u niego na lekcji nic się nie ogłasza..." Jak na wojskowego przystało facet ma żelazne zasady :-)

Awatar użytkownika
Maciek
Site Admin

Postautor: Maciek » 23 wrz 2015, 19:52

Na profilu ostatni wpis był z czerwcu 2014 (czyli ponad 1,5 roku temu) a kolejny "wcześniejszy" w styczniu 2014. Tak jakby od wakacji 2014 nikt już nic tam nie wpisywał.

Zapytam o lekcję fizyki, a wojsko u niego wychodzi. Mi się od razu przypomnieli moi wykładowcy na zajęciach wojskowych na PW.... :(

Marysia
Imię dziecka: Kasia

Postautor: Marysia » 13 paź 2015, 12:50

Fredka, moja córka to samo mówi o lekcjach fizyki, choć wychowawca jej całkiem przypadł do gustu, to mówi,że trudno ogarnąć jego tok tłumaczenia :(

Wróć do „Wychowawca”